• czw.. gru 7th, 2023

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Jaki kredyt będzie odpowiedni dla firmy na spłatę zobowiązań

ByRedakcja

sie 23, 2022

Jeśli potrzebny nam jest kredyt, musimy w tym celu zwrócić się do banku lub innej instytucji finansowej.

Rodzajów kredytów dostępnych na rynku jest niezwykle dużo, dlatego mamy możliwość dobrać dokładnie taki, jaki jest nam potrzebny. Jeśli potrzebne nam wsparcie finansowe, ponieważ zepsuła się nam lodówka czy pralka, czy też chcemy spłacić swoje zobowiązania w urzędach, doskonałym wyjściem będą kredyty gotówkowe bez zaświadczeń. Są one dostępne w bardzo różnych wysokościach i ich procedura przyznawania jest mocno urozmaicona.

Jaki kredyt będzie odpowiedni dla firmy na spłatę zobowiązań

Kredyt dla firm bez zaświadczeń ZUS i US

Dość popularne są kredyty gotówkowe, w wielu przypadkach nie są potrzebne są zaświadczenia z ZUS i US. Dopiero wyższe kwoty zobowiązują kredytobiorcę do tego żeby złożył stosowne dokumenty świadczące o naszych zarobkach. Jeśli nie musimy dostawać pieniędzy do ręki, dobrym sposobem na sprawdzenie, na jaki kredyt możemy liczyć, jest szybki kredyt przez internet. W tym przypadku wniosek o kredyt możemy złożyć online, jedynie umowa kredytowa przyjeżdża do nas kurierem, którą podpisujemy i kurier odwozi umowę do banku.

Często gotówkę możemy uzyskać w ciągu kilku minut, jeśli kredyt nie wymaga przedstawienia zaświadczeń o niezaleganiu z płatnościami w urzędach. Z tego typu finansowania często korzystają firmy, które mają chwilowe problemy z płynnością gotówkową. Firma może pożyczyć od 10 tysięcy do nawet 100 tysięcy złotych, jeśli wykaże, że jest w stanie terminowo spłacić raty kredytu bez zaświadczeń. Typowe kredyty bez zaświadczeń są co prawda dość proste w otrzymaniu, jednak nie zwalnia nas to ze spłaty takiego kredytu.

Obecnie wiele banków ma w swojej ofercie szybkie pożyczki gotówkowe na lepszych warunkach, jak również kredyt dla firm bez zaświadczeń, które nie wymagają szczegółowej dokumentacji, jak ma to miejsce w przypadku innych kredytów. Warto zainteresować się również instytucjami pozabankowymi, bowiem często oferują one korzystniejsze pożyczki gotówkowe niż w banku. W takich firmach nie musimy posiadać konta bankowego, aby starać się o pożyczkę gotówkową lub kredyt.