• pt.. cze 21st, 2024

Przeżyj przygodę za kierownica sportowych aut w Forza Horizon 4

ByRedakcja

sty 5, 2021

Forza Horizon 4 to kolejna gra z serii wspaniałych symulatorów wyścigów, chociaż wszystkie poprzednie tytuły były bardzo podobnymi grami.

Forza Horizon 4 to dość ambitna gra która bardzo dobrze oddaje klimat wyścigów samochodowych. Z pewnością dużą zaletą jest silnik gry, który sprawia że samochody zachowują się bardzo naturalnie, co cenią sobie gracze i wielbiciele tej serii. Inną zaletą są świetnie przygotowane mapy, wspaniałe krajobrazy, szerokie drogi, kręte drogi gruntowe, pofałdowane wzgórza i wspaniałe widoki. Grając w Forza Horizon 4, będziemy obserwowali zmiany pór roku, z których każda radykalnie zmienia wygląd krajobrazu, a także wpływa na warunki jazdy. Wiosną tereny leśne pokryte są kwiatami i występują gwałtowne ulewy, jesień jest wilgotna i rdzawobrązowa, z oślepiającym światłem. Zima jest błotnista i śliska, z wieloma zaśnieżonymi drogami i piękną warstwą śniegu. Na przykład malownicze jezioro, nad którym przejeżdżasz wiosną, latem i jesienią, może zamarznąć zimą, umożliwiając przejechanie po nim jako alternatywna trasa. Podobnie wiosenne deszcze brudzą trasy, utrudniając pokonywanie zakrętów. Pory roku zmieniają się w każdy czwartek, więc nie utkniesz w nich zbyt długo. Ponadto dynamiczna pogoda oznacza, że możesz rozpocząć grę pod słonecznym niebem i zobaczyć opady deszczu, zanim przekroczysz linię mety. Przeżyj przygodę za kierownica sportowych aut w Forza Horizon 4

Podobnie jak poprzednie gry z serii, Forza Horizon 4 obraca się wokół fikcyjnego festiwalu Horizon, głośnego i zuchwałego wyścigu skierowanego do młodzieży.

Obecnie akcja dzieje się w Wielkiej Brytanii. Na początku gra poprowadzi nas przez samouczek, w którym poznamy różne warunki pogodowe. Kolejne sezony możemy odblokować zdobywając waluty w grze. W czasie gry będziemy mogli odkryć ponad 25 wątków fabularnych. Każdy z nich reprezentuje inny sposób zabawy, w tym wyścigi uliczne, drifting i jazdę kaskaderską. Z pewnością gra FORZA HORIZON 4, to tytuł który przypadnie do gustu wszystkim fanom wyścigów.