• pon.. gru 6th, 2021

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej jest bardzo ważne

ByRedakcja

paź 16, 2021

Z pewnością chcemy, aby nieruchomość wyglądała na zdjęciach w głoszeniu jak najlepiej i dawała wrażenie komfortu i ciepła, aby przyciągnąć więcej nabywców, którzy zechcą ją zakupić lub wynająć.

Dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości jeszcze przed sesją zdjęciową.

Przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej jest bardzo ważne

Zamów profesjonalną fotografię wnętrz w Gdańsku

Zanim jeszcze umówimy się z fotografem wnętrz na sesję zdjęciową, trzeba dokładnie posprzątać wszystkie pomieszczenia w nieruchomości. Na zdjęciach nie chcemy oglądać kurzu na meblach, zacieków na oknach czy zaschniętej plamy na wykładzinie, dlatego nieruchomość powinna lśnić czystością. Papiery, rachunki, czasopisma, prace domowe dla dzieci i grafiki na ścianach, magnesy na lodówkę, wszystkie takie osobiste przedmioty trzeba usunąć z widoku. Również przedmioty kultu religijnego czy sympatii dla drużyn sportowych nie są wskazane na zdjęciach reklamujących nieruchomość na sprzedaż czy do wynajęcia.

Warto również sprawdzić oświetlenie i jeśli są przepalone żarówki, wymienić je. Może się wydawać, że to niewiele, ale niedziałające światła informują potencjalnych kupujących, że nawet najprostsza konserwacja w budynku nie została wykonana. Również fotograf może korzystać ze światła sztucznego, dlatego powinno ono być odpowiednio rozmieszczone. Z pewnością chcemy, aby nieruchomość szybko się sprzedała, dlatego nie powinniśmy umieszczać we wnętrzach dekoracji sezonowych, tylko neutralne. Jeśli potencjalny klient zobaczy na zdjęciach dekoracje ze świąt, w ten sposób domyśli się, że dom nie sprzedał się od dłuższego czasu i będzie się zastanawiał, z jakiego powodu. Warto zatem ożywić przestrzeń przykładowo roślinami doniczkowymi, a nie pisankami czy choinką.

Z pewnością w szybkiej sprzedaży czy wynajęciu nieruchomości może nam pomóc fotografia wnętrz Gdańsk jest miastem, gdzie znajdziemy profesjonalnych fotografów, którzy potrafią uchwycić najlepsze cechy nieruchomości i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych nabywców.

Z usług fotografa wnętrz możesz skorzystać kontaktując się z martynasoulstudio.com