• wt.. gru 6th, 2022

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Whitewidow czyli biała wdowa

ByRedakcja

maj 24, 2021

Tak jak wiele innych roślin, także marihuana ma wiele różnych odmian.

Są ich tysiące, a każde z nich charakteryzuje się czymś innym. Warto wziąć to pod uwagę przy zakupie. Bez solidnego sprawdzenia może okazać się, że dana odmiana nie spełni naszych oczekiwań I będziemy zawiedzeni. Nie ma sensu stawiać się w takiej sytuacji, wystarczy troche poczytać lub dopytać osób, które są bardziej doświadczone w tym temacie. A teraz o odmianie White widow słów kilka. Została wynaleziona ok. 30 lat temu i od tamtej pory stopniowo podbijała cały świat. Zwłaszcza feminizowane rośliny osiągają bardzo duże plony. Roślina rośnie aż do 1m wysokości, a 2m osiąga w uprawach outdorowych. Nie da się jednak ukryć, że lubi dużo światła I ciepły klimat, ale przy odpowiednim dostosowaniu pomieszczenia, z sukcesem można hodować ją także na naszym kontynencie, w nieco chłodniejszym klimacie. Co ciekawe, będzie wdzięcznie rosnąć nawet przy niezbyt doświadczonych hodowcach. Ta odmiana nie ma bardzo wyraźnego I intensywmego smaku, ale da się wyczuć w nim nutkę cytrusów czy ziół. Whitewidow zawiera dość dużą dawkę THC.

Whitewidow czyli biała wdowa

Gdzie kupić ziarna Whitewidow do kolekcji

Jeśli spośród wielu odmian zdecydowałeś się zakupić właśnie tę konkretną, najlepiej poszukać informacji w internecine lub spytać kogoś bardziej doświadczonego, gdzie najlepiej ją kupić. Porad można szukać na wielu forach, blogach i vlogach. Bardziej doświadczeni często dzielą się zdobytymi informacjami i wiedzą. W końcu każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z kolekcjonowaniem. Na początku możemy czuć się troche zagubieni, ale Whitewidow jest warta swojej ceny.
Mamy do wyboru kilka miejsc, w których można kupić ziarenka marihuany do kolekcji, ale najlepiej jest przez internet. Nasiona marihuany zostaną Ci dostarczone prosto do domu. Polecamy naszą stronę internetową: whitewidow . Nasi pracownicy z chęcią doradzą I pomogą w zakupie odmiany whitewidow.