• czw.. gru 7th, 2023

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Zakres usługa prywatnych detektywów

ByRedakcja

wrz 7, 2022

Zadaniem prywatnego detektywa często jest śledzenie osób, zbieranie dowodów na potrzeby spraw rozwodowych, podziału majątku czy też dotyczących opieki nad dzieckiem.

Detektyw powinien zabrać materiał dowodowy świadczący o zdradzie, dzięki czemu druga strona będzie miała większe szanse podczas rozprawy sądowej. Detektyw musi zbierać wszystkie dowody w sposób legalny, aby mogły zostać one użyte podczas rozprawy, dodatkowo może być także świadkiem.

Zakres usługa prywatnych detektywów

Prywatny detektyw dostarcza dowodów w sprawach sądowych

Detektywi prowadzą także sprawy związane z ustaleniem majątków, stanu finansowego osób. Może być to związane z potrzebą odzyskania pieniędzy przez wierzyciela. Często dłużnik może unikać spłacenia zasądzonej kwoty, dlatego może być potrzebna dodatkowa pomoc w celu wykrycia nieruchomości lub ruchomości należących do dłużnika. Detektywi zajmują się także ustaleniem miejsca zameldowania lub też zamieszkania osób. Dzięki temu możemy znaleźć przykładowo spadkobierców lub też świadków zdarzenia. Dodatkowo prywatny detektyw może zająć się także dostarczeniem korespondencji wraz z potwierdzeniem odbioru.

Wykrywanie podsłuchów to jedna z usług, jaką może zaoferować prywatny detektyw Warszawa jest miastem, gdzie działa wiele firm, które mogą być narażone na niezgodne z prawem pozyskiwanie danych przez konkurencję. Obecnie podsłuchy mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, są one wyposażone w funkcję automatycznego uruchamiania po wykryciu głosu, zatem jest to urządzenie szpiegujące, które można wykorzystać w wielu działaniach. Stosowanie podsłuchów przez osoby prywatne czy też firmy jest niedozwolone, dlatego możemy łatwo zgodnie z prawem wyeliminować podsłuch z naszego biura czy też miejsca zamieszkania.

W wielu sprawach prywatny detektyw może dostarczyć dowodów klientowi, którymi może posłużyć się w sądzie. Często są to sprawy związane z rozwodem, alimentami, ustaleniem opieki nad dziećmi. Dodatkowo detektyw może prowadzić sprawy w celu ustalenia przebywania osoby na potrzeby windykacji, odzyskania długu. Prywatni detektywi posługują się obecnie nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu fotografii, video, dostarczając bardzo solidnych dowodów klientom.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

biuro@detektyw.com.pl