• wt.. lut 7th, 2023

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Sugestie dotyczące tworzenia jaśniejszego i szczęśliwszego uśmiechu

ByRedakcja

kw. 5, 2019

Nawet jeśli regularnie szczotkujesz i nitkujesz zęby, nadal możesz zdobyć dobrą wiedzę, aby Twoje zęby były jeszcze bielsze.

Zastosuj spostrzeżenia tutaj, aby zwiększyć poziom jasności i bieli swojego uśmiechu.Po zastosowaniu programu wybielania zębów nie używaj płynu do płukania jamy ustnej zawierającego alkohol. Alkohol może w rzeczywistości osłabić efekty programu i odwrócić wyniki lub znacznie je obniżyć. Z drugiej strony, dotleniający płyn do płukania jamy ustnej może rzeczywiście przynieść korzyści podczas wybielania zębów.Pierwszym krokiem do uzyskania najbardziej perłowej bieli, jaką możesz sobie wyobrazić, jest po prostu codzienne mycie zębów, dwa razy dziennie. Może się to wydawać oczywiste, ale wiele osób całkowicie wierzy w produkty do wybielania zębów, podczas gdy zwykłe mycie zębów jest zwykle pierwszym i najlepszym sposobem działania.Używaj płynu do płukania ust oszczędnie, ponieważ może powodować przebarwienia zębów. Wiele płynów do płukania ust zawiera alkohol lub inne chemikalia powodujące plamy. Mogą one również zostać wchłonięte do tkanek miękkich w jamie ustnej pod językiem i do systemu. Jeśli możesz ich całkowicie uniknąć, jest to lepsza opcja.Stosując dostępne bez recepty produkty do wybielania zębów, należy uważnie przeczytać i przestrzegać instrukcji. Nie pozostawiaj pasków ani żelu dłużej niż nakazują instrukcje, ponieważ może to prowadzić do owrzodzeń i problemów w jamie ustnej. Unikaj picia lub jedzenia kwaśnych pokarmów lub napojów przez kilka godzin po zabiegu.Aby mieć pewność, że Twoje zęby będą wyglądać świetnie, regularnie odwiedzaj dentystę. Nawet jeśli masz zdrowe zęby, ważne jest, aby je monitorować. Częste wizyty u dentysty zapewnią, że problemy zostaną wykryte, zanim dojdzie do uszkodzenia zębów. Sugestie dotyczące tworzenia jaśniejszego i szczęśliwszego uśmiechu

To najlepszy sposób, aby upewnić się, że Twoje perłowe biele będą nadal lśnić.Jeśli szukasz taniego sposobu na wybielenie zębów, spróbuj sody oczyszczonej.

Soda oczyszczona jest aktywnym składnikiem wielu wybielających past do zębów i od wieków jest stosowana jako naturalny wybielacz zębów. Wystarczy wymieszać sodę oczyszczoną z solą i posmarować nią zęby. Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.Aby niedrogie wybielanie zębów w domu, dokładnie umyj zęby, a następnie wypłucz je w ustach tak długo, jak to możliwe, a następnie wypluj je do zlewu. Nadtlenek wodoru jest aktywnym składnikiem większości komercyjnych produktów do wybielania zębów i zapewnia działanie dotleniające, które pomaga usuwać przebarwienia z zębów.Stosując produkt wybielający, ważne jest, aby nie przesadzić. Może to spowodować erozję naturalnego szkliwa zębów. Jeśli tak się stanie, Twoje zęby staną się bardzo wrażliwe i mogą ulec niewiarygodnemu uszkodzeniu. Pamiętaj, że zdrowie Twoich zębów powinno poprzedzać ich pojawienie się.Dwa wspaniałe owoce, które pomogą Ci naturalnie wybielić zęby, to gruszki i jabłka. Po zjedzeniu oba te owoce wytwarzają dużą ilość śliny. Dodatkowa ślina pomaga oczyścić przebarwione zęby. Dlatego następnym razem, gdy będziesz szukał zdrowej przekąski, wybierz taką, która również wybieli Twoje zęby!Jeśli chcesz uzyskać bielsze zęby, jedz pokarmy wypełnione błonnikiem. Podczas gdy niektóre pokarmy są bardziej podatne na przebarwienia zębów, pokarmy bogate w błonnik, takie jak marchew, szpinak, seler i brokuły, złuszczają zęby, zanim cząsteczki plamy mogą przyczepić się do zębów i je zabarwić.Możesz zobaczyć, że nie musisz zadowalać się matowym uśmiechem, jeśli masz wiedzę, jak uzyskać tak białe zęby, jak to tylko możliwe. Skorzystaj z powyższych informacji, aby opracować plan wybielania zębów, z którym możesz żyć, a będziesz na drodze do trwale jaśniejszego uśmiechu i bielszych zębów.