• wt.. gru 6th, 2022

PortalBiznesu.info.pl

Poruszamy tematykę biznesową ale nie tylko

Szukasz systemu do zarządzania sprzedażą internetową? Poznaj Apilo!

ByRedakcja

cze 27, 2022

Nie można ukryć, że sprzedaż internetowa w XXI wieku niesamowicie się rozwinęła. Przede wszystkim dlatego, że jest to wygodne sposób na zrobienie zakupów. Nie musisz wychodzić z domu, by zamówić interesujący produkt. Szybkie wysyłki, łatwe zwroty, gwarancje czy reklamacje również przemawiają za tym, aby coraz chętniej korzystać z zasobów portali ogłoszeniowych.

Im większa sprzedaż, tym więcej pracy, dlatego też sprzedawcy internetowi poszukują nowoczesnych rozwiązań, których celem jest ułatwienie codziennej pracy i obsługi zamówień w taki sposób, aby wszyscy klienci byli zadowoleni. Dlatego właśnie powstał Apilo (daw.ErpBox). Poznaj funkcje tego systemu, które zostały opisane w poniższym artykule. 

Apilo (daw.ErpBox) jako odpowiedź na potrzeby sprzedawców internetowych

Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa przybywa również pracy, a co za tym idzie, potrzebny jest czynnik ludzki. Jednak co w momencie kiedy możemy go zastąpić w pewien sposób przyjaznym programem do zarządzania sprzedażą internetową? Takim programem jest właśnie Apilo (daw.ErpBox). Poznaj jego funkcje! 

Jakie między innymi zadania możesz wykonać po integracji?

  • zapomnij o wystawianiu faktur, dzięki Apilo (daw.ErpBox) będą one wystawiały się automatycznie,

  • ręczna zmiana statusu zamówień to już przeszłość, teraz system ten zrobi to za Ciebie,

  • zamówienie kuriera czy drukowanie etykiet – możesz to zrobić zaledwie kilkoma kliknięciami. 

To tylko trzy najpopularniejsze walory tego programu. Wraz z jego korzystaniem na pewno znajdziesz więcej zalet. Pamiętaj, że cel to wyprzedzenie konkurencji oraz wzrost udziałów w sprzedaży internetowej, a z tym systemem z pewnością to osiągniesz.

Korzyści z korzystania z Apilo (daw.ErpBox)

Apilo (daw.ErpBox) pozwoli Ci przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu i na wykonywanie zadań automatycznie za Ciebie i twoich pracowników. Przełoży się to oczywiście również na względy finansowe Twojego przedsiębiorstwa. Dlatego nie zwlekaj i wypróbuj system Apilo zupełnie za darmo przez okres 21 dni. Więcej informacji na temat systemu znajdziesz tutaj: https://apilo.com/.